O nas

Firma.

Firma Ar-Ma Bud istnieje na polskim rynku od 2010 roku, jednakże bazujemy na doświadczeniu zawodowym zdobytym wcześniej. Naszą firmę tworzy zespół ludzi młodych, ambitnych, pracowitych, wykształconych i doświadczonych w zakresie prowadzonej przez nas działalności. Są to ludzi o wysokiej kulturze osobistej.

Mimo iż jesteśmy młodą firmą bardzo prężenie się rozwijamy poszerzając zakres oferowanych przez nas usług. Przez ten krótki okres niespełna 4 lat firma zdobyła szereg zadowolonych klientów oraz grono stałych klientów, a to za sprawą solidnej i fachowej pracy.

Korzystamy z nowoczesnych technologii, pracujemy na materiałach wysokiej jakości, a do realizacji zlecenia używamy profesjonalnego sprzętu renomowanych marek. To wszystko w połączeniu z naszym doświadczeniem i dużymi umiejętnościami manualnymi wpływa na uzyskanie efektu końcowego na doskonałym poziomie.

Podejmujemy się każdego zlecenia z zakresu remontu lub wykończenia, zarówno tych małych jak i dużych zleceń. Od początku naszej działalności podejmowaliśmy się zleceń o bardzo dużym stopniu trudno, dzięki czemu posiadamy cenne doświadczenie przy realizacji nietypowych projektów.

W ramach świadczonej przez nas usługi zajmujemy się również zakupem wszelkich materiałów budowlanych „od cementu po farby” oraz dostarczeniem ich na miejsce wykonywania zlecenia (koszt tych czynności jest oczywiście bezpłatny).

Celem firmy Ar- Ma Bud jest świadczenie usług najwyższej jakości, dzięki czemu firma posiada dobrą markę na rynku. Po zakończeniu prac przez nasz zespół zastaniecie Państwo czystość i porządek.